Zadzwoń do nas już teraz

+48 799 353 000

KT-24 jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń przemysłowych, maszyn i elektronarzędzi w Polsce. Największą część naszego asortymentu stanowią myjki ciśnieniowe, odkurzacze, sprzęt ogrodowy i profesjonalne narzędzia. Jesteśmy dealerem sprawdzonych najlepszych marek, takich jak Karcher, Stiga, Milwaukee, Annovi Reverberi, Stanley, DeWalt, Black+Decker, Bosch, Lehmann i wielu innych.

NASZA ŚCIEŻKA SUKCESU

KT-24 istnieje na rynku już od ponad 10 lat. Zbierane przez ten czas doświadczenie, a także nieustanna analiza sytuacji i wyciąganie wniosków pozwoliły nam dotrzeć do miejsca, w którym stoimy teraz.

Zobacz, jak wyglądała nasza droga do pozycji jednego z liderów e-commerce branży Dom i Ogród w Polsce

OFICJALNIE ROZPOCZYNAMY DZIAŁALNOŚĆ

2010
2011

URUCHAMIAMY PIERWSZE BIURO HANDLOWE ORAZ ROZPOCZYNAMY DZIAŁANIA W E-COMMERCE

OTWIERAMY PIERWSZY DUŻY MAGAZYN, STAJĄC SIĘ RÓWNIEŻ OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM MARKI LAVOR

2012
2013

FIRMA PRZEPROWADZA SIĘ DO WIĘKSZEGO BIURA I MAGAZYNU, DO KANAŁÓW DYSTRYBUCJI WPROWADZAMY KOLEJNĄ WŁOSKĄ MARKĘ - ANNOVI REVERBERI

OFICJALNIE URUCHAMIAMY SERWIS URZĄDZEŃ, ROZPOCZYNA SIĘ TAKŻE BUDOWA CENTRALI

2014
2015

OTWIERAMY NOWE WŁASNE BIURO, ZOSTAJĄC RÓWNIEŻ AUTORYZOWANYM DEALEREM KARCHER

OTWIERAMY KARCHER-CENTER W ŚRODZIE WLKP., ZDOBYWAJĄC TEŻ NAGRODĘ DEALERA ROKU KARCHER

2017
2019

PRZEKTSZŁACAMY SIĘ W SPÓŁKĘ KT-24

OBCHODZIMY 10-LECIE ISTNIENIA FIRMY

2020
2021

OTWIERAMY NOWE BIURO HANDLOWE, ROZSZERZAMY CENTRUM MAGAZYNOWE ORAZ STAJEMY SIĘ PARTNEREM MARKI MILWAUKEE

OTWIERAMY NOWY SKLEP STACJONARNY W ZIELONEJ GÓRZE

2022

Wyjątkowi w branży

Od początku dążyliśmy do tego, by być firmą innowacyjną i nowoczesną, odpowiadającą na rosnące wyzwania rynku. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy system zapewniający ekspresową wysyłkę z dostawą już w 24 godziny od złożenia zamówienia. Celem podniesienia obsługi Klienta stworzyliśmy profesjonalny dział serwisowy, błyskawicznie reagujący na problemy użytkowników z urządzneiami na gwarancji oraz po jej wygaśnięciu. 

Aktualnie jesteśmy jednym z największych sprzedawców myjek ciśnieniowych, urządzeń koszących oraz sprzątających dla domu i ogrodu. Stale poszerzamy nasza ofertę o nowe, sprawdzone marki, jak Milwaukee. Rozwijamy nie tylko infrastrukturę firmy, ale także kadrę pracowników, inwestując w rozwój kwalifikacji oraz kompetencji.  W ten sposób możemy  zagwarantować fachowe doradztwo w zakresie doboru sprzętu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Naprzeciw potrzebom rynku

Naszą ofertę budujemy przede wszystkim w oparciu o rosnące wymagania Klientów. Wprowadzane do sprzedaży urządzenia to rozwiązania solidne, funkcjonalne oraz skrojone na każdą kieszeń. Wspieramy również marki mniej znane w Polsce, ale rozpoznawalne na rynkach zagranicznych (jak np. Annovi Reverberi) za sprawą oferowanej jakości.

Na bieżąco śledzimy trendy w e-commerce i zachodzące w tym obszarze zmiany. Z tego też względu wdrażamy rozwiązania pro-konsumenckie, skracające czas realizacji zamówienia czy też ułatwiające realizację napraw.

Nasze oferty wyróżnia również szereg przemyślanych dodatków, którymi uzupełniamy propozycje producenckie. Tym samym Klient ma możliwość zakupu urządzeń uzupełnionych o praktyczne akcesoria, zwiększające zakres zastosowań zakupionego sprzętu.

Miejsce, w którym chce się pracować

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wartości stojącej za wykwalifikowanym pracownikiem. Staramy się więc budować rodzinną atmosferę w firmie, opartej o wzajemny szacunek, sympatię i pomoc w rozwoju.

Naszym pracownikom oferujemy przestrzeń do rozwoju. Punkt ten realizujemy poprzez liczne szkolenia branżowe i sprzedażowe, lekcje języka angielskiego i kursy doskonalące obsługę e-commerce. Starsi stażem dzielą się swą ogromną wiedzą i doświadczeniem, przez co już po pierwszych miesiącach pracy nowi pracownicy mogą pochwalić się licznymi sukcesami.

W KT-24 każdy ma realny wpływ na rozwój firmy. Słuchamy głosu wszystkich pracowników i wprowadzamy zmiany pomagające Nam oraz przedsiębiorstwu nieustannie się rozwijać.

KT-24 Sp. z o. o. © Wszelkie prawa zastrzeżone