Zadzwoń do nas już teraz

+48 799 353 000

Dział sprzedaży

W samym sercu KT-24 znajduje się dział handlowy. Każdy z naszych przedstawicieli to wykwalifikowany pracownik, posiadający wiedzę na temat oferowanego asortymentu. To właśnie sprawia, że prócz indywidualnego podejścia do klienta każdemu oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zakupu urządzeń.

To właśnie na budowaniu dobrych, opartych na zaufaniu długotrwałych relacjach z klientem zależy nam najbardziej. By to osiągnąć, każdy z naszych pracowników przechodzi szereg szkoleń, by jakość obsługi stała na jak najwyższym poziomie.

Jako jeden z liderów e-commerce branży dom i ogród w Polsce obecni jesteśmy w wielu kanałach sprzedaży: zarówno internetowej, jak również stacjonarnej i B2B.

Sprzedaż internetowa

Stale rozwijający się sektor e-commerce w Polsce przekłada się również na zwiększonym udziale KT-24 na rynku dystrybutorów urządzęń czyszczących. Jesteśmy obecni na najpopularniejszych marketplace’ach w Polsce, m.in. allegro, erli.pl, empik, Arena.pl, Morele.

Posiadamy również własny sklep internetowy, który regularnie rozwija się o nowe funkcjonalności ułatwiające zakup i zwiększające komfort poruszania się po kategoriach produktowych.

Sprzedaż stacjonarna

Aktualnie posiadamy 2 sklepy stacjonarne:

  • salon w miejscowości Psarskie – z pełną ofertą dostępnych marek dla domu i ogrodu, takich jak Karcher, Stiga, Milwaukee, Annovi Reverberi, DeWalt, Stanley, Black+Decker, Lehmann
  • Karcher Center w Środzie Wielkopolskiej – autoryzowany punkt niemieckiego producenta urządzeń czyszczących, wyposażony w szereg urządzeń linii Home oraz Pro

W 2022 roku otwieramy również trzeci salon w Zielonej Górze, koncentrujący się przede wszystkim na ofercie rozwiązań profesjonalnych dostępnych marek

Strefa marek

Sprzedaż B2B

Firmom znajdującym się na terenach województw wielkopolskiego oraz lubuskiego dodatkowo oferujemy doradztwo oraz sprzedaż urządzeń profesjonalnych na warunkach B2B. Nasi przedstawiciele każdego dnia docierają do kilkunastu przedsiębiorstw, stanowiąc cenne wsparcie dla osób odpowiedzialnych za park maszyn czyszczących i nie tylko. 

Jacek Fiebich
Rejon WIelkopolski
Tel. 790 377 712
Mail: jacek.f@kt-24.eu

Paweł Rosłanowski
Rejon Lubuski
Tel. 796 077 712
Mail: pawel.r@kt-24.eu

KT-24 Sp. z o. o. © Wszelkie prawa zastrzeżone